Certyfikat Lider Branży

Lider Branży Certyfikat

Buduj swoją Markę, zaskocz konkurencję!

Konkurencja nie śpi, wymagający konsumenci wybierają świadomie. Pozwól im zauważyć Twój biznes. Lider Branży to narzędzie ułatwiające negocjacje w procesach zakupowych i sprzedaży, to potwierdzenie wiarygodności Twojej Firmy w oczach Klientów. To prestiż na jaki możesz sobie pozwolić; to także społeczność oferująca wsparcie marketingowe Twoich działań.

Aby zostać zaproszonym do procesu certyfikacji Lider Branży należy otrzymać minimum 2 rekomendacje. Następnie, po otrzymaniu dokumentów aplikacyjnych, rozpoczynamy proces weryfikacji. Zobacz jak możemy Cię weryfikować:

1: sprawdzenie wiarygodności i stabilności finansowej
2: weryfikacja relacji pracodawca – pracownik
3: badanie jakości obsługi klienta poprzez wizytę lub rozmowę naszego audytora
4: audyt jakości świadczonych usług
5: ocena procesów CSR

Procesów CSR oczekujemy nie tylko od Was. Sami także wdrażamy je w naszej organizacji. Włączamy się w działania związane z ochroną środowiska i naszej planety. Wspieramy fundację na Rzecz Promocji Turystyki Aktywnej, dzięki której, najpiękniejsze polskie rzeki są bardziej czyste i odzyskują swoją dawną, dziką naturą.

W roku 2020 rekomendujemy Fundację na Rzecz Promocji Aktywnej Turystyki. Zachęcamy do współpracy z nią oraz ponoszenia wspólnej odpowiedzialności za nasze środowisko i czerpania radości z uroków czystych polskich rzek, w okolicach których, zlokalizowanych jest blisko 90 procent gatunków roślin i zwierząt występujących na terenie Polski.