Cennik

Na podstawie badań środowiska przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych przygotowaliśmy i udostępniliśmy cennik naszych usług. Przejrzysta tabela w czytelny sposób obrazuje koszt uzyskania Certyfikatu dla Firmy Lider Branży. Zapraszamy do lektury:

 

 

NGO – organizacje pozarządowe

Freelancer – osoba pracująca na zlecenie

Mikro firma – zatrudnienie do 9 osób, obrót do 2 mln Euro

Mała firma – zatrudnienie od 10 do 19 osób, obrót do 20 mln Euro

Średnia firma – zatrudnia do 250 osób, obrót do 250 mln Euro

Duża firma – zatrudnia powyżej 250 osób, obrót powyżej 250 mln Euro

Proste zasady, 50% rabat w kolejnych edycjach programu dla Laureatów wcześniejszych edycji (naliczane od sumy wyjściowej pakietu, pod warunkiem zachowania klasyfikacji przedsiębiorcy), czy program rekomendacji pozwalają w łatwy sposób oszacować koszt przystąpienia do Programu Lider Branży Edycja 2020.

Nasz Program Certyfikatów dla Firm pozbawiony jest opłat aktywacyjnych, ukrytych kosztów czy procedury polegającej na wręczeniu Certyfikatu tylko za płatność. Zgodnie z listą korzyści, którą prezentujemy w cenniku, nie otrzymają Państwo od nas sterty zbędnych i koszto twórczych dodatków, dbamy o ekologię!

Płatność w programie można rozbić na raty:
– etap weryfikacji: 50% wartości Certyfikatu dla Firmy
– etap certyfikacji: 50% wartości Certyfikatu dla Firmy

Gala Laureatów Programu

Raz do roku, w listopadzie (kolejny weekend po 11.11) odbywać się będzie Gala Laureatów Programu Lider Branży. Udział w niej jest dobrowolny, jednak dodatkowo płatny. Szacunkowy koszt 450 – 520 zł netto /para.