Audyt www i Optymalizacja

Audyt SEO i Optymalizacja stron www

Optymalizacja strony internetowej to nic strasznego. Naszym klientom zapewniamy tą usługę wraz z pakietem SEO+. Na dobry początek, tak abyśmy mogli zaproponować Ci idealne rozwiązania optymalizacyjne sprawdzimy Twoją stronę www pod kątem błędów czy braków, a może spowolnień czy utrudnień. Optymalizację Twojej strony przeprowadzimy wspólnie, tak, aby po jej zakończeniu była bardziej czytelna dla wspomnianych wcześniej robotów czy łatwiejsza w nawigacji dla użytkowników. Audyt SEO, bowiem tak nazywa się wstępny proces optymalizacji Twojej strony przeprowadzony zostanie przez specjalistę z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Następnie, otrzymasz od nas szereg wskazówek czy rekomendacji do wdrożenia w kodzie Twojej strony. Będą to pierwsze, bardzo szybkie efekty współpracy z nami.
Podczas audytu SEO dowiemy się także, jaką historię pozycjonowania ma Twoja strona i czy aby przypadkiem nie ma czegoś, co systematycznie będzie psuło naszą pracę.

Podczas procesu optymalizacji strony zaproponujemy Ci zmianę treści Twojego serwisu www. Dzięki temu zabiegowi sprawimy, by strona była jeszcze lepiej odbierana przez roboty indeksujące Google. Sprawdzimy, co na Twojej stronie jest interesujące dla użytkowników, gdzie spędzają czas, a skąd uciekają. Zweryfikujemy czy oferowane przez Ciebie treści są interesujące dla użytkowników, poprawimy ich ilość. Bardzo ważnym aspektem działania strony w dzisiejszych czasach jest jej responsywność. Jeśli nie wiesz co to za magiczne hasło, już teraz otwórz stronę za pomocą smartfona, działa? Jeśli tak to pierwsze zadanie zaliczone.